BitAMG 2.6 Ai İncelemesi – Tam İnceleme 2023

BitAMG 2.6 Ai İncelemesi – Tam İnceleme 2023

BitAMG 2.6 Ai, adındaki büyük bir platformdan bahseden bir yazıyı okuduğunuz için keşke belirtiriz ki BitAMG 2.6 Ai, kripto sinyalleri gibi AI tarafından üretilen özellikler, özelleştirilebilir parametreler ve gerçek zamanlı piyasa veri analizi gibi özelliklerle rakamsal olarak kimsenin kazanç sağlayamayacağı, hatta ve hatta kişinin eleştiremeyeceği bir algoritmanın sırlarını taşır.

BitAMG 2.6 Ai tarafından iddia edildiği gibi, üç farklı mod sayesinde yatırımcılara yüksek getiri sunmayı vaat ediyor. Her bir mod, kendi analiz yöntemine sahip. Lite modunda, iddia edildiğine göre, düşük riskli kazançlar sağlayabilmek için iki hareketli ortalama kullanılıyor. Standart modda, AI destekli kripto ticaret botu, göreli güç endeksi ve stokastik osilatör gibi momentum göstergelerini uyguluyor. Son mod ise Pro modu. Risk almak isteyenler ve yüksek getiriler sunan bu mod, işlemleri gerçekleştirmek için belirlenmiş fiyat aralığı veya model kullanıyor. Burada dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli faktör, bir kazanma oranından bahsedilmemesidir. Web sitesi sadece bir APY belirtmektedir. Yıllık Yüzde Getirisi (APY), Stake ödülleri ile ilişkilendirilir. Ancak burada, bu getirilerin kullanıcıların platformda işlem yapmaya başladıklarında ne kadar kar elde edebileceklerini tahmin edilen karlarla eşdeğer olduğu belirtiliyor.

BitAMG 2.6 Ai‘nın Artıları ve Eksileri:

Artıları:

 • Üç ticaret modu kullanarak iddia edildiği gibi yüksek APY sunma
 • Tamamen otomatik ticaret deneyimi sunuyor olması
 • Parametrelerin özelleştirilebileceği iddası
 • Kişiselleştirilmiş ticaret deneyimi sunulması
 • Gerçek zamanlı piyasa değerlendirmesinin yapılabileceği
 • Çeşitli cihazlarda kullanılabileceği iddiası
 • Tam müşteri desteği sağlandığı belirtimidir

Eksileri:

 • Ücret detayları bulunmamaktadır
 • Kurucular hakkında hiçbir bilgi bulunmamaktadır

BitAMG 2.6 Ai Nasıl Çalışır?

BitAMG 2.6 Ai, incelediğimiz diğer birçok platformdan daha kapsamlı bir şekilde nasıl çalıştığına dair detaylar sunuyor. İçerik, piyasada en iyi zamanları belirlemek ve işlemleri özelleştirilmiş parametrelere göre giriş ve çıkış yapmak için pazarı tarayan standart bir kripto ticaret botu uyguladığını belirtiyor. Platform iddia ettiğine göre 30% APY’den 361% APY’ye kadar değişen çeşitli APY ödülleri sunuyor. Her mod, farklı bir gösterge uygulayarak işlemleri gerçekleştiriyor ve farklı sonuçlar elde ediyor. Resmi web sitesi, yatırımcıların hangi tür ticaret yöntemini seçmek istediklerine karar vermelerine yardımcı olmak için APY hesaplayıcısını açıklıyor. “Daha yüksek bir APY’nin aynı zamanda daha yüksek bir risk anlamına geldiğini göz önünde bulundurmalısınız”, diyor BitAMG 2.6 Ai. Bu hizmetlere erişim için bir minimum depozito gereklidir ve BitAMG 2.6 Ai için bu miktar $250’dir. Bununla birlikte, bu tür siteler genellikle demo hesabı ile gelir. Bununla birlikte, BitAMG 2.6 Ai AI uygulaması hakkında detaylar bulunamadığı için aynı şeyi söyleyemeyiz. İşlem yapmak her yerden erişilebilir olması nedeniyle, site tüm cihazlarda mevcuttur. Ancak, web sitesi ayrıca kendi mobil uygulamasını çok yakında piyasaya süreceğini belirtmektedir. Bu karma faktörlerden dolayı, yatırımcıların bu platformu kullanırken dikkatli olmaları gerekmektedir.

BitAMG 2.6 Ai AI’nin Ana Özellikleri:

 • APY Tabanlı Getiriler
 • Gerçek Zamanlı Piyasa Veri Analitiği
 • Özelleştirilebilir Parametreler
 • Test Edilmiş Ticaret Stratejileri
 • Demo Hesap
 • Beginner-friendly
 • Hızlı Çekimler
 • Güçlü Güvenlik

BitAMG 2.6 Ai Gerçek mi, Dolandırıcı mı? (en son cevabın evet olması gerekmektedir)

BitAMG 2.6 Ai Minimum Depozitosu (nihai miktar $250 olmalıdır)

BitAMG 2.6 Ai Müşteri Desteği (telefon ve e-posta yoluyla 7/24 müşteri desteği sunduğunu iddia ediyor)

BitAMG 2.6 Ai Nasıl Kullanılır?

Fonları Yatırma
Yatırımcılar, BitAMG 2.6 Ai hesaplarını etkin hale getirmek için minimum $250 depozito yapmak zorundadır. Platformun web sitesine göre, banka transferleri, kredi kartları, e-cüzdanlar ve kripto ödemeleri kabul edilmekte ve hiçbir depozito ücreti alınmamaktadır.

Demo Hesabı Kullanma
Yatırımcılar doğrudan canlı ticarete geçebilirken, BitAMG 2.6 Ai, platformu nasıl kullanacaklarını öğrenirken demo ticaretle başlamaları konusunda teşvik etmektedir. Bu, algoritmanın nasıl çalıştığını görmelerini ve performansını risk etmeden izlemelerini sağlar.

İşlem Yapmaya Başlama
Yatırımcılar, BitAMG 2.6 Ai‘yi kullanmayı rahat hissettiklerinde canlı ticareti etkinleştirebilirler. Algoritma, devam edecek ve işlemleri tanımlamaya ve gerçek parayı kullanıcı hesabından kullanmaya devam edecektir.

Fonları Çekme
Yatırımcılar, hesaplarındaki parayı daha fazla işlem için bırakabilir veya istedikleri zaman bir kısmını çekebilirler. Bir çekme talebi oluşturun ve BitAMG 2.6 Ai, fiat için 12-24 saat, kripto ödemeleri için anında işlem yapacaklarını belirtmektedir.